Sportistja super seksi nuk përmbahet, tregon si i dashuri i publikoi fotot intime të saj

Sporte tjera 28 Shkurt 2020 14:03

Pegi Spiranak ose ndryshe e njohur si Kurnikova e golfit (ishte e ftuar në “Dubai Desert Classic”), konsiderohet si lojtarja më seksi në historinë e këtij sporti.gf

Bukuroshja amerikane ka rrëfyer se ish-i dashuri i saj i ka vjedhur disa foto intime, të cilat i ka ndarë me miqtë e tij. “Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që të mos bëni foto të tilla.

Kjo tingëllon si një ide argëtuese dhe seksi, por a ia vlen të rrezikoni? Shumë prej nesh e kanë bërë atë”, tha Pegi Spiranak.

Golfistja e njohur e tregoi incidentin të saj në “podcast”-in e saj “Playing A Round With Paige Renee”.

-->