St Joseph’s – Prishtina, mbyllet pjesa e parë

Futboll 02 Korrik 2019 18:35

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së kthimit ndërmjet St Joseph’s të Gjibraltarit dhe Prishtinës.

45 minutat e parë kanë përfunduar me barazimin 0:0, rezultat ky që nuk i konvenon aspak skuadrës sonë, duke marrë parasysh se ndeshja e parë, e zhvilluar në Prishtinë, ka përfunduar 1:1 dhe goli i shënuar në udhëtim i mundëson kualifikimin skuadrës së Gjibraltarit.