Start i furishëm pas tre rundeve – shikojeni meçin Whyte – Chisora LIVE

Boks 22 Dhjetor 2018 23:56

Dueli Dillian Whyte – Dereck Chisora ka nisur furishëm, dhe të dy boksierët janë shfaqur agresivë në tre rundet e parë.

Dy boksierët elitarë të kategorisë së rëndë, aktualisht po përballen në meçin kryesor të mbrëmjes në ‘O2 Arena’ në Londër, raporton Insporti

Whyte, i cili ishte mundur nga Joshua para tri vjetëve në meçin për titull bote në WBC, po kërkon që edhe një herë të sfidojë Joshuan, por për të pasur rast për duelin me Joshuan në Wembley, i duhet të mund Chisoran sonte ne O2.

Meçin mund ta shikoni live KËTU