Suarez, Salah e Ronaldo, disa nga futbollistët me statujat më të çuditshme

Futboll 29 Mars 2021 16:24

Katër vjet më parë, përkatësisht në mars të vitit 2017, kur pesë herë fituesi i Topit të Artë ishte ende duke luajtur për Real Madridin u nderua me një bust në Aeroportin Ndërkombëtar Madeiras, megjithatë, busti nuk i la përshtypje për të mirë portugezit.

Momenti kur ai pa bustin u bë i famshëm sepse statuja me të vërtetë nuk i ngjante aspak Ronaldos, përcjell Insporti.

Por, Ronaldo nuk është lojtari i vetëm me një statujë të çuditshme, Michael Essien, Mo Salah dhe Luis Suarez, gjithashtu janë në mesin e atyre futbollistëve me nga një bust qesharak.

Shihni fotografitë. /Insporti

Image
Image

-->