Super goli i De Vrij që gjunjëzoi Milanin (VIDEO)

Futboll 09 Shkurt 2020 22:34

Interi e ka përmbysur Milanin.

Pasi që pjesa e parë përfundoi me dy gola epërsi për Milanin, pjesa e dytë është duke u dominuar nga Interi.

Ata kanë arritur që ta përmbysin Milanin dhe kanë kaluar në epërsi në minutën e 71-të te ndeshjes, ku de Vrij shënoi gol të bukur me kokë për epërsinë 3:2 të Interit.

-->