Super përballje në Prishtinë, këto janë çiftet e javës së 21-të

Futboll 22 Shkurt 2021 14:31

Superliga e Kosovës në futboll nuk humbet kohë dhe kështu do të vazhdojë në mes javë me ndeshjet e xhiros së 21-të.

Vëmendja kryesore pritet të jetë në kryeqytet ku skuadra e Prishtinës do e pres kampionen në fuqi, Dritën.

Interesant pritet të jetë edhe në Gjilan, ku “kuqebardhët” do të luajnë kundër skuadrës lidere të Superligës, Ballkanit.

Më poshtë e gjeni orarin e plotë:

E mërkurë, 24 shkurt, 2021 – ora 13:00

Gjilani – Ballkani

Trepça’89 – Llapi

Prishtina – Drita

E enjte, 25 shkurt, 2021 – ora 13:00

Feronikeli – Drenica

Besa – Arbëria

-->