Supergol nga Rashica

Futboll 10 Shkurt 2019 15:45

Milot Rashica ka kaluar në epërsi Werder Bremenin kundër Augsburgut, në përballjen e cila po luhet në kuadër të javës së 21-të në Bundesligë.

Pasi u shërbye mirë me një pasim, ylli i Përfaqësueses së Kosovës filloi vrapimin drejt zonës dhe me një lëvizje dinake, u lirua nga njëri prej mbrojtësve kundërshtar, për të qëlluar prapa krahëve të portierit, minuta e pestë.

Shikoni golin në videon e mëposhtme. /Insporti.com/

 

-->