Tallja brutale me Beckhamin – ia ndryshojnë statujën me një version të tmerrshëm

Futboll 15 Mars 2019 10:05

Emisione “The Late Late Show With James Corden” dhuroi spektakël të vërtetë këtë javë, kur David Beckham u njoftua me statujën që do të shfaqej nga LA Galaxy para fillimit të sezonit, të paktën kështu mendonte legjenda e Manchester Unitedit.

Corden kishte kuptuar se Beckham ende nuk e kishte parë produktin final, kështu që futi në përdorim një plan gjenial, transmeton Insporti.

Ekipi i Corden arriti të ndërtojë një statujë fallco të versionit të vërtetë, duke përfshirë gjithçka që Beckham urren.

Kjo nënkuptoi deformimin e mjekrës dhe zmadhimin e të pasmeve, poashtu një gojë me tre dhëmbë.

Cordon punësoi një aktor që ta imitonte skulptorin e vërtetë, derisa gjithçka u filmua nga kamerat.

Rezultati ishte magjik. Beckhami mbeti i shokuar dhe pa fjalë kur pa projektin.

Shikoni videon e mëposhtme. /Insporti.com/

-->