Të enjten shorti për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës

Uncategorized 29 Mars 2022 11:02

Komisioni i Garave ka vendosur që shorti për  gjysmëfinale të Kupës së Kosovës të mbahet të enjten (më 31 mars).

Tërheqja e shortit bëhet në selinë e FFK-së, në orën 13:00.

Në këtë rreth të garave marrin pjesë katër skuadra: Drita, Prishtina, Llapi dhe Ramiz Sadiku./insporti/

-->