Të gjithë po flasin me atë se çfarë ka bërë Barcelona në zhveshtore pas ndeshjes ndaj Slavia Pragës (VIDEO)

Futboll 25 Tetor 2019 14:39

Barcelona mund të kryesojë ‘Grupin e Vdekjes’ të tyre, por ata nuk kanë bindur në Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Ishte një histori e ngjashme të mërkurën pasi një autogol u dha atyre një fitore të ngushtë 2-1 kundër Slavia Pragës.

Ndërsa performanca e tyre në fushë në Ligën e Kampionëve është e diskutueshme, kështu edhe sjellja e tyre jashtë saj.

Kjo për shkak se ka dalë një video ku Barca u largua nga dhoma e zhveshjes Slavia Prague pas ndeshjes – dhe është e turpshme.

Shishe, shirita, letra dhe sende të tjera të panumërta mund të shihen të shpërndara nëpër dysheme.

-->