TELEMADRID: Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madridi në fund të edicionit

Futboll 14 Maj 2021 15:30

Duket se tekniku francez Zinedine Zidane do të largohet në fund të edicionit nga Real Madrid.

“Zinedine Zidane ka vendosur të largohet nga Real Madrid në fund të edicionit”

“Zidane ka vendosur të largohet nga Reali sepse është i lodhur, si fizikisht ashtu edhe mentalisht. Ai ende mban shpresa se do të mund të mbyll këtë edicion me titullin e La Ligas” ka raportuar gazeta e afërt me klubin mbretëror “Telemadrid”.

Zidane në vitin 2018 ishte larguar nga Reali për tu kthyer përsëri në vitin 2019 dhe duket se aventura e tij me madrilienët do të përfundoj këtë verë. /Insporti.com/

-->