Tenistja seksi i befason të gjithë, publikon foto nudo nga karantina

Tenis 27 Mars 2020 10:34

Tenistja Dominika Çibulkova ka befasuar ndjekësit me një fotografi të publikuar nga karantina.

Sllovakia ka vendosur që qëndrojë pranë familjes së saj, teksa ajo është edhe shtatëzënë.

Çibulkova ka publikuar një foto nudo duke vendosur qenin e saj në mes përpara.

Mesazhi ishte i qartë: “Qëndroni në shtëpi, ne po qëndrojmë”. Çibulkova ka një karrierë të suksesshme, duke fituar tetë tituj dhe duke qenë e katërta në listën e WTA-s. Në nëntor të vitit të kaluar, ajo njoftoi për pensionim, ndëkohë që konsiderohet si njëra prej tenisteve më seksi.

-->