Tenton ta puthë, bukuroshja e refuzon – turpërohet futbollisti i njohur

Futboll 04 Gusht 2020 17:19

Lojtari i Leicester Cityt, James Maddison pas përfundimit të sezonit duket se po shijon pushimet.

Maddison ka zgjedhur Ibizën të kalojë disa momente relaksi.

Ai së bashku me Delle Alin dhe Jack Grealish kanë marrë pjesë në një festë.

Maddison duket në shoqërinë e një bukurosheje. Lojtari provon ta puthë por vajza nuk e pranon puthjen.

Pas disa momentesh videoja është fshirë, por qëndroi mjaftueshëm në rrjetin social të yllit të Leicesterit sa të merrej nga të tjerët.

-->