Tërbohet Adam Lallana

Futboll 06 Shkurt 2018 09:35

Në ndeshjen e U-23 ndërmjet Tottenham dhe Liverpool, të cilën e fitoi skuadra e “Spurs” 1-0, pati një moment i cili la shije të keqe.

Gjatë një dueli në ajër në mes të lojtarit të Tottenham George Marsh dhe atij të Liverpool Adam Lallana, ky i fundit i nervozuar me ndërhyrjen, u ngrit dhe kapi për fyti 19 vjeçarin e Tottenham.
Lallana u largua me karton të kuq, por arriti që të tensionojë situatën për disa momente në fushë. /Insporti.com

-->