Tërmet te Milani, ja çfarë ndodh me këtë futbollistë

Futboll 25 Prill 2019 18:19

Pas eliminimit nga Kupa e Italisë tashmë Milanit i shtohet dhe një tjetër hall.

Davide Calabria, mbrojtësi i krahut të djathtë, pësoi ditën e djeshme një dëmtim gjatë ndeshjes, që nuk i lejon më atij të vazhdojë sezonin.

23 vjeçari duhet të qëndrojë 2 muaj larg fushave dhe kështu sezoni për të ka marrë fund.

Gattuso tashmë do të luajë me Contin në vendin e tij, një futbollist që vjen pas një dëmtimi të gjatë./Insporti

-->