“Tërmet” te Milani – ylli i skuadrës dëshiron largimin

Futboll 20 Janar 2020 20:47

Duket se skuadra e Milanit tash e tre xhiro është ngritur në formë duke shënuar tre fitore radhazi, por sot kanë marr një lajmë të keq.

Suso është takuar sot me drejtorët e Milanin nga të cilët ai ka kërkuar largimin.

Sipas raporteve nga Italia, destinacionet e tij të preferuara janë Roma dhe Sevilla.

Sulmuesi i krahut është parë sot në Casa Milan në mbrëmje me agjentin e tij dhe ka qëndruar në zyrat e klubit përafërsisht 45 minuta.

Ai ka dorëzuar më shkrim kërkesën për largim, një gjë që do ta bëj të lumtur Milanin sepse ata dëshirojnë të lirohen nga ai.

Megjithatë, kuqezinjtë nuk duan ta shesin Suson më pak se 25 milionë euro dhe janë duke pasur vështirësi që të gjejnë blerës për këtë shumë.

-->