Thomas Muller luan me një kalë (Video)

Futboll 23 Shkurt 2018 08:24

Në një video që është publikuar, sulmuesi i Bayern Munchen, Thomas Muller, shihet duke luajtur dhe kërcyer me një kalë, i cili i kopjon gjestet e lojtarit gjerman. /Insporti.com

-->