Thyet rekordi i Guinnessit para zyreve të Federatës së Futbollit të Kosovës

Futboll 08 Prill 2021 13:37

Agim Agushi dhe Bujar Ajeti thyejnë rekordin e Guinnessit, raporton Insporti.

Dyshja kanë thyer rekordin botëror të zhonglimit të topit në çift për 34 minuta dhe 2 sekonda.

Rekordi është thyer para zyreve të Federatës së Futbollit të Kosovës.

Postimi i Agim Agushit në rrjetin social “Facebook”

Rekordi i ri GUINNESS!

34 min 02 sec

8.Prill.2021/Prishtinë

Agim Agushi&Bujar Ajeti .

Image

-->