Tifozët e Dortmundit janë unikë, kjo është koreografia e paparë deri tani (VIDEO)

Futboll 14 Shkurt 2020 22:05

Tifozët e Borussias së Dortmundit, janë thjesht unikalë! Për këtë konstatim mjafton thjesht të shikoni magjinë e dhuruar në tribunë ditën e sotme.

Verdhezinjtë kishin përgatitur një koreografi speciale për takimin mje  Eintracht Frankfurt. Fillimisht ata formua simbolin e flamurit të Gjermanisë, ndërsa më pas u shfaq stema e skuadrës si dhe disa objekte në 3D të qytetit. Një koreografi spektakolare. Për më tepër shikoni pamjet e mëposhtme:

-->