Tifozët e goditën me shishë në kokë, veprimi i lojtarit merr vëmendjen

Futboll 08 Janar 2022 17:35

Shumë shpesh ndodh që futbollistët të mos jenë të sigurt në fushën e lojës, nga tifozët.

Në ndeshjen Milwall dhe Crystal Palace, futbollisti Michael Olise, i cili u afrua të ekzekutonte një korner, u goditën me shishë në kokë nga tifozët.

Dhe, veprimi i Olise mori vëmendjen, i cili vetëm e largoi me këmbë shishen e hedhur nga tifozët.

Crystal Palace mposhti skuadrën e Milwallin me rezultat 2:1, në raundin e tretë të Kupës FA.

/Insporti.com

-->