Tifozët e Juventusit banderolë kundër lojtarëve: Iu interesojnë vetëm sponosorët…

Futboll 03 Prill 2021 16:18

Tifozët e Juventusit kanë shfaqur një banderolë proteste jashtë stadiumit, para derbit kundër Torinos, transmeton Insporti.

“Ju intereson vetëm rrjetet sociale, sponsorët dhe milionat. Mendoni për derbin‼ ️ Nxirrni bo*** në fushë …‼ ️”, ishte mesazh i qartë që vjen pas polemikave për darkën ku protagonist ishin McKennie, Arthur dhe Dybala.

Më poshtë banderola e vendosur. /Insporti

Banderola e tifozëve të Juventusit

-->