Tifozët e Man Cityt nisin festimet para ndeshjes me Chelsean

Futboll 08 Maj 2021 18:41

Skuadra e Manchester City me një fitores eventuale do të shpallet kampion i Premierligës, dhe tashmë tifozët e Manchester Cityt kanë vërshuar rrugët e Manchesterit para duelit ndaj Chelseat, shkruan Insporti.com

Tifozët ishin mbledhur para stadiumit “Etihad” dhe me të ardhur autobusi i lojtarëve të Cityt, ata vërshuan rrugët dhe filluan festimet.

Manchester City është duke u përballur me Chelsean në kuadër të Premierligës

-->