Tifozët grekë me thirrje raciste “Kosova është Serbi”

Basketboll 16 Gusht 2019 20:16

Serbi dhe Turqia janë përballur në Athinë në ndeshjen e Kupës “Akropolit” në basketboll.

Palestra është e stërmbushur me tifozë, derisa një pjesë e tyre janë duke bërë vazhdimisht thirrje raciste si “Kosova është zemra e Serbisë”, shkruan portali serb, Kurir i cili i falënderon grekët për këtë mbështetje.

-->