Tifozi grek në pritje të hyjë në “Fadil Vokrri”, në dorë mbanë flamurin me një mbishkrim

Kombëtarja 05 Shtator 2021 20:31

Pak minuta kanë mbetur deri te fillimi i ndeshjes së madhe mes Kosovës dhe Greqisë.

Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Ku po presim që ndeshja të fillojë në ora 20:45, afër stadiumit ‘Fadil Vokrri’ u pa një tifoz me flamur të Greqisë në duar që pritet të hy brenda.

Në flamurin grek shihet një shkrim, por që nuk kuptohet çartë se çfarë shkruhet.

-->