Tifozi i Dritës i del në ndihmë Vëllaznimit, ndanë një pjesë të pagës për ta ndihmuar klubin gjakovar

Futboll 27 Janar 2021 14:58

Tifozët e Dritës “Intelektualët” dhe tifozët e Vëllaznimit “Kuqezinjtë e Jakovës” gjithmonë kanë pasur raporte të mirë.

Klubi gjakovar është duke pasur problem të theksuar financiare viteve të fundit.

Kurse, njëri nga tifozët më të zjarrtë të Dritës, Adhurim Jakupi ka bërë një gjest të mrekullueshëm.

Jakupi ka vendosur që t’i ndihmojë skuadrës gjakovare duke ndarë një pjesë të pagës. /gazetasheshi/

Më poshtë e keni videon:

http://www.gazetasheshi.com/wp-content/uploads/2021/01/47542991_412288440009099_5533526253437655131_n.mp4?_=1

-->