Tifozja bukuroshe e Los Angeles Lakers

NBA 15 Maj 2019 20:54

Modelja Emily Ratajkowski ka marrë edhe njëherë vëmendjen e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, pasi ka postuar një set fotografik shumë të “nxehtë” në Instagram, ku ndiqet nga më tepër se 20 milionë fansa.

Emily njihet si një fanse e Romës në kampionatin italian, teksa ka pozuar edhe me foto të skuadrës së verdhekuqve, por bukuroshja nuk mungon as në ndeshjet e NBA-së

Related image

 

Los Angeles Lakers është skuadra e preferuar e bukuroshes, në basketbollin amerikan.

 

-->