Tifozja e Barcelonës ekspozon të pasmet e saj, për të luftuar Koronavirusin (FOTO)

Futboll 20 Mars 2020 10:17

Suzi Kortez e cila është shpallur si “Miss Bum Bum” në Brazil në vitin 2015, njihet si një tifozë e zjarrtë e Barcelonës.

Gjithashtu bukuroshja ka edhe shumë fanella të ekipit të saj të zemrës, të cilat tashmë i ka nxjerrë në shitje.

Pikërisht Kortez këtë vendim e ka marrë, për t’iu ardhur në ndihmë njerëzve, që të mbrohen nga koronavirusi.
bum bum

Nëpërmjet profilit të saj në “Instagram”, ajo shkruan se kaq nxjerrë në ankand bluzat e Barcelonës që ka dhe me lekët e mbledhura do blejë dezinfektues dhe maska për personat që nuk kanë mundësi t’i blejnë pasi kushtojnë shumë.

Megjithatë në fotot e postuara nga “Miss Bum Bum”, shihet qartë se nëpërmjet mesazhit të postuar, ajo ekspozon edhe të pasmet e saj, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

-->