Tifozja e Chelseas kërkon partner, por ka një kusht interesant

Futboll 26 Mars 2020 19:10

Modelja ruse, Maria Liman ka bërë një kërkesë interesante për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. “Jam në kërkim të një partneri tërheqës që të izolohet me mua për tre muaj”, ka shkruar ajo.

Liman, e cila njihet si tifoze e Chelseat, u bë e njohur gjatë Botërorit të vitit 2018 derisa bënte tifo për Rusinë.

“Unë jam në kërkim të një partneri tërheqës, që nuk është i sëmurë me koronavirus, të kalojë tre muajt e ardhshëm i izoluar dhe të bëjmë qejf gjatë karantinës”, ka shkruar modelja ruse.

-->