Tifozja e Juventusit nuk e duron karantinën, zhvishet nudo në fotot e fundit

Futboll 21 Mars 2020 16:49

Emili Ratajkovski, modelja e njohur amerikane e njohur edhe si një tifoze e Juventusit, po e shfrytëzon pandeminë e Koronavirusit për të komunikuar me fansat e saj në rrjetet sociale.

28-vjeçarja, e cila është gjithashtu edhe një aktore, ka zbuluar në Instagram detaje të jetës së saj private.

Ratajkovski është aktualisht e martuar me Sebastian Ber-MekKlard dhe e pyetur nga një ndjekëse sesi ajo i përballon përplasjet me të, ajo komentoi: “Komunikimi! Gjithmonë e kujtojmë që jemi në anën e njëri-tjetrit dhe i besojmë njëri-tjetrit”.

-->