Tifozja i kërkon autograf Ronaldinhos te pjesa e gjoksit – ja çfarë bën legjenda e futbollit

Futboll 18 Korrik 2021 11:34

Ronaldinho është padyshim një nga personazhet më karizmatike të botës së futbollit.

Ish-ylli braziliant, i ka rënë rasti që të firmosë me mijëra autografe, por ky i fundit, duket se është më pikanti.Image

Një vajzë me format bombastike i ka kërkuar Ronaldinhos që të firmoste te pjesa e gjoksit, teksa 41-vjeçari nuk ka nguruar, teksa serioz dhe i qetë firmosi pa hezitim.

Nga momenti i nënshkrimit të Ronaldinjos te pjesa e gjoksit të vajzës bukuroshe u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale, duke u bërë menjëherë virale. Ronaldinjo mbetet gjithmonë Ronaldinjo!

-->