Tifozja shqiptare e Juventusit i vë “flakën” Instagramit

Futboll 25 Qershor 2020 18:23

Beniada Niashni, tifozja e zjarrtë e Juventusit, e cila është edhe mbesa e ish-presidentit shqiptar, Bujar Nishanit nuk njeh limit.

Ajo ka ndezur rrjetin me video dhe foto provokuese teksa ekspozon të pasmet në pasqyrë.

Aktorja pozoi topless dhe me të brendshme transparente duke ekspozuar format e saj trupore elegante.

Beniada dukej mjaft seksi dhe tërheqëse teksa tregoi hiret e saj në pasqyrën e tualetit.

Ajo gjithmonë guxon me fotot e saj hot. Së fundmi, pozoi nudo për fotografin nga Jan Francis.

-->