Tiketa e së shtunës

Zona Bast 07 Prill 2018 12:06

Për të gjithë ata që dy derbit e mëdhenj në Angli duan ti shikojnë në TV, por edhe të shohin a mund të nxjerrin diçka nga kjo punë, portalet e specializuara për baste dhe bukmejkerët preferojnë që të mos shkohet në baste fikse ku përcaktohet fituesi, por të luhet ndojë bast me gola, posaçërisht për shkak se Salah nuk luan për Liverpoolin dhe ky ekip nuk e ka fitoren të sigurt.

Në anën tjetër, favoritet tjerë në futbollin evropian, mund ti luani si fikse në tiketë, duke ditur se kuotat nuk od të jenë shumë të mëdha.

Në bazë të saj që këto portale preferojnë dhe ndeshjeve që transmetohen në rrjetet kabllore në Kosovë, kemi përzgjedhur gjashtë ndeshje për prognozën e së shtunës.

13:30  Everton – Liverpool  GG

18:30  Manchester City – Manchester Utd  GG

15:30  Augsburg – Bayern  2

15:00  Benevento – Juventus  2

18:00  AS Roma – Fiorentina  GG

20:45  Barcelona – Leganes  1

-->