Tirana – Prishtina, mbyllet ndeshja me rezultat interesant

Futboll 05 Gusht 2018 22:02

Prishtina dhe Tirana sonte e zhvilluan një ndeshje miqësore në stadiumin ‘Selman Stermasi’ në Tiranë, transmeton Insporti.

Prishtina fitoi me rezultatin 3:1.

Prishtinasit të tre golat i shënuan përmes mesfushorit Meriton Korenica në pjesën e parë ndërkohë që Tirana në pjesën e dytë e shënoi golin e nderit përmes Albi Dokës.

Takimi në fjalë u ka shërbyer të dy trajnerëve, Mirel Josa  – Prishtina dhe Ze Maria – Tirana, për ta parë formën e futbollistëve në prag të kampionatit. /Insporti.com/

-->