Topi i Artë – këta janë lojtarët në pozitat 7, 6 dhe 5

Futboll 02 Dhjetor 2019 21:22

Alisson Becker, Kylian Mbappe dhe Mohamed Salah janë në pozitat 7, 6 dhe 5 në renditjen e Topit të Artë.

Salah pritej të ishte në top 3-she, por ka mbetur jashtë saj.

Tani në top 4 kanë mbetur Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Sadio Mane dhe Virgil Van Dijk, transmeton Insporti.

-->