Tottehami po e mposht skuadrën serbe me këtë rezultat

Futboll 06 Nëntor 2019 22:34

Tottenhami është duke e mposhtur skuadrën serbe Crvena Zvezdën me rezultat 0:3, në Beograd, shkruan Insporti.com.

Golin e parë e shënuan në pjesën e parë nëpërmjet mesfushorit argjentinas, Lo Celso në minutën e 34-të.

Ndërsa, në pjesën e dytë ë ndeshjen që po zhvillohet në ‘Marakana’, filimisht jugo-koreani Son e ka dyfishuar epërsinë e Tottenhamit në 0:2 dhe pas katër minutash shënoi edhe golin e tretë.

Ndryshe, ndeshja në fjalë është e vlefshme për grupin B të Ligës së Kampionëve.

-->