Tottenham merr vendim për Kane pas interesimit të Unitedit

Futboll 04 Prill 2020 22:38

Harry Kane është i pashitëshëm për Tottenham që ka refuzuar të gjitha ofertat në drejtim të tij.

Sulmuesi është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës angleze si dhe kapiteni i saj.

Man United e kërkon me ngulm në skuadër për sezonin e ri, por Tottenham i ka bërë të ditur se nuk bëhet fjalë për asnjë marrëveshje.

Lojtari ka një kontratë deri në 2024 dhe nuk do të largohet nga skuadra para përfundimit të kontratës.

 

-->