Tottenham nuk dorëzohet, shënon golin e tretë

Futboll 17 Prill 2019 22:41

Tottenhami ka shënuar golin e tretë kundër Manchester City, në ndeshjen e kthimit çerekfinale në Ligën e Kampionëve në Etihad, që nënkupton se Spurs kalojnë tutje.

Fernando Llorente shënoi për golin e tretë të Tottenhamit në minutën e 71-të.

City është duke fituar 4:3, por rezultati i përgjithshëm pas dy ndeshjeve është 4:4 dhe Tottenham kalon në gjysmëfinale falë golave si mysafir.

-->