Tovërlani ka një mesazh për Gramozin

Futboll 18 Mars 2019 00:53

Ish-trajneri i Prishtinës, Afrim Tovërlani, është shprehur se nuk dëshiron që Gramoz Vokrri të manipulohet.

“Toki” paralajmëroi Gramozin të mos manipulohet nga njerëz që interest ë vetëm kanë paratë  deklaroi për emisionin“SportShoë” të Klan Kosovës, transmeton Insporti.com.

Tovërlani deklaroi se Federata e Futbollit të Kosovës do të menaxhojë miliona euro në të ardhmen dhe se ky është qëllimi që disa persona duan ta arrijnë.

“Në të ardhmen në FFK do të jenë milionat dhe s’kisha dashur të jetë Gramozi i manipuluar pasi që ka grupacione që dëshirojnë të vijnë në vendin ku janë paratë”, u shpreh Tovërlani. /Insporti.com/

-->