Trajneri i ri i Feronikelit bëri homazhe te varri i Fadil Vokrrit

Futboll 07 Gusht 2019 16:42

Trajneri i ri i KF Feronikelit, Dejan Vukicevic, ka filluar ditën e tij të parë të punës në klubin kampion të Kosovës, duke bërë homazhe te varri i legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri.

Vukicevic ishte i shoqëruar me Kryetarin e Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, Presidentin e KF Feronikelit, Naser Ramaj dhe Drejtorin Teknik të klubit, Malsor Gjonbalaj.

Mëngjesin e së mërkurës, trajneri malazez e filloi me konferencën për shtyp, të parën në krye të shtabit teknik të KF Feronikelit.

Më pas ai shkoi për të treguar respektin e tij për ish-futbollistin dhe ish-Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrrin.

-->