Transferi i ri i Dritës shënon golin e fitores ndaj skuadrës rumune

Futboll 02 Shkurt 2019 16:47

Drita ka shënuar fitore me rezultat minimal në ndeshjen e fundit kontrolluese të zhvilluar në Antalya të Turqisë ndaj ekipit të Petrolul, dhe kështu ka mbyllur ciklin e ndeshjeve kontrolluese, njofton faqja zyrtare.

Golin e vetëm në këtë takim e ka shënuar Kyrian Nwabueze, i cili para pak ditësh u bashkua me kampionët si përforcimi i fundit në këtë afat kalimtar.

Edhe në këtë takim, trajneri Duro hapësirë iu dha të gjithë lojtarëve.

Drita nesër do ta ketë seancën e fundit stërvitore para se të kthehet për Kosovë ku javën që vjen, do ta ketë ndeshjen qerekfinale të kupës kundër

-->