Trepça merr ftesë nga Ballkan Liga

Superliga 06 Qershor 2019 16:36

Klubi i basketbollit Trepça ka marr ftesë zyrtare ga Liga Ballkanike për sezonin 2019/2020.

Këtë lajmë e ka bërë të ditur klubi nëpërmjet faqet së tyre në rrjetin social Facebook.

Sipas klubit këtë ftesë do ta shqyrtoj kryesia së bashku me sponsorët të cilët do ti ketë për sezonin e ardhshëm dhe do të vendosin.

Trepça edicionin që e lamë pas përfundoi në vendin e pestë në tabelë, duke mos arritur të jetë në mesin e katër skuadrave më të mira./Insporti

-->