Tri super sfida sot në Superligë

Futboll 29 Shtator 2021 10:18

Sot vazhdon java e 7’të e Superligës së Kosovës, ku janë të parapara të zhvillohen gjithsej 3 ndeshje, shkruan Insporti.

Padyshim se ndeshja kryesore do zhvillohet në Gjilan, aty ku “kuqebardhët” presin Llapin,

Interesant pritet të jetë edhe në Skenderaj aty ku do përballen Drenica dhe Malisheva.

Në Suharekë skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi, Ballkani, do ta pres ekipin e Feronikelit.

Të gjitha ndeshjes zhvillohen me fillim nga ora 15:00.

-->