Tyson Fury zbulon se ka ndërprerë seksin dhe masturbimin para përballjes me Wilder

Boks 06 Tetor 2021 11:14

Fury dhe Wilder do të takohen me 9 tetor për një meç të madh për titujt WBC, shkruan Insporti.

Para luftës trilogjike të titullit botëror të së shtunës mbrëma, Fury po privon vetën nga shumë kënaqësi.  

Jo vetëm heqjen e birrave, ushqimin e keq dhe daljet natën, por Fury ka ndaluar edhe seksin.

‘Pantallonat e mia po qëndrojnë të mbyllura. Ideja se asnjë luftëtar nuk ka marrëdhënie seksuale para një lufte është një mit. Por unë nuk besoj në të. Mbajeni gjithë atë energji të mbyllur në rezervuar dhe më pas lëreni të gjithë agresionin të shpërthejë mbi kundërshtarin gjatë natës së luftës.

Fury's wife, Paris, is in Morecombe after giving birth to the couple's sixth child this year

Ndryshe, përpara luftës së tij të dytë me Wilder në shkurt të vitit 2020, Fury tha se po masturbonte shtatë herë në ditë për të ‘mbajtur testosteronin në pompë’.

Kujtojmë se, ky takim pritet të fillojë rreth orës 22:00 me kohën tonë lokale ditën e shtunë. Ky do të jetë revanshi i tretë mes këtyre dy boksierëve. /Insporti.com

-->