U fol se është në lidhje me Adnan Januzajn, tani shfaqet pa të brendshme në Dubai

Futboll 09 Janar 2020 13:48

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Përveç talentit në aktrim, ajo është e njohur edhe si ish-prezantuese e sportit derisa komentohet shumë edhe për stilin e saj të veçantë.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sidomos në Instagram.

Ajo është duke qëndruar në Dubai, ku vazhdon të publikojë foto provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka nxjerr një video në “Instastory”, ku shfaqet pa reçipeta. Me këtë veshje duket se ajo po tenton të tërheqë vëmendjen edhe në Dubai.

Kujtojmë se është folur për një lidhje të mundshme të saj me futbollistin e njohur shqiptar, Adnan Januzaj.

-->