U kap “mat” me Grezdën, dhurata e “çmendur” e futbollistit për Oriola Marashin

Futboll 04 Janar 2020 16:02

Ditën e djeshme rrjeti u mbush me foton e Oriola Marashit dhe Eros Grezdës të kapur për dore teksa pozonin para pasqyrës.

Dukej qartë që marrëdhënia e tyre është më shumë se thjeshtë miqësi.

Por në InstaStoryn e modeles diçka bën përshtypje. Një kuti e madhe në formë zemre e mbushur me çokollata ku mbi të shkruan “Të dua”.

 

Mesaduket sulmuesi i kombëtares qenka mjaft romantik, nëse dhurata është prej tij.

-->