U kap me pistoletë dhe kokainë në makinë, arrestohet volejbollisti shqiptar

Volejboll 20 Shtator 2021 10:40

Volejbollisti 26-vjeçar i identifikuar si Eraldo Vora, me banim në Shijak, ka përfunduar në prangat e policisë pasi u kap me armë zjarri, municion luftarak dhe kokainë. Vora ka qenë pjesë e ekipit të volejbollit të Partizanit, por për këtë sezon ndodhet i pa federuar me një ekip.

-->