UEFA me plan të ri për Ligën e Kampionëve

Futboll 29 Maj 2020 18:02

Shtëpia e futbollit evropian, UEFA, paralajmëron mundësinë e mbylljës së  sezonin aktual të Ligës së Kampionëve përmes  mini-turneut.

Kjo garë e paraparë të zhvillohet në Turqi me gjasë do të zhvendoset  në Gjermani.

Liga e Kampionëve rikthehet me 7 dhe 8 gusht me ndeshjet e kthimit të çerekfinalës.

Kujtojmë që finalja ishte paraparë të luhej në Stamboll.

-->