United në avantazh kundër Southampton me golin e Jadon Sanchos

Futboll 12 Shkurt 2022 14:04

“Djajtë e Kuq” kanë kaluar në avantazh nga një kundërsulm.

Pas një gabimi në repartin defensiv të Southampton, Rasfhord ka përfituar me shpejtësinë e tij dhe ka dhënë një asist drejt zonës ku Sancho ishte me portën e boshatisur.

GOLI:

Rezultati momental është Manchester United 1-0 Southampton.

-->