United të interesuar për yllin e Juventusit

Futboll 04 Maj 2019 20:33

Manchester United janë vënë në kërkim të një mbrojtësi të djathtë.

Një ndër opsionet është futbollisti i Juventusit, Joao Cancelo.

Këtë lëvizje e bënë edhe më të mundshëm raportet jo të mira të Cancelos dhe trajnerit Allegri.

Kjo ka bërë që portugezi ta shqyrtoj seriozisht opsionin e largimit nga Juventus.

United është seriozisht e interesuar, madje negociatat mes klubit anglez dhe Jorge Mendes janë në avancimin e sipër./Insporti

-->