“Urime 10 vjet pavarësi Kosovë” – urimi i Xherdan Shaqirit

Futboll 17 Shkurt 2018 12:31

Ylli kosovar Xherdan Shaqiri, ka uruar Kosovën për 10 vjetorin e Pavarësisë.

Futbollisti i Zvicrës ashtu si shumë sportistë tjerë nga Kosova, përmes rrjeteve sociale ka uruar popullin e tij.

“Urime, 10 vjet shtet, Kosovë”, ka shkruar , Xherdan Shaqiri në profilet e tij në Facebook dhe Instagram.

-->